KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714243

nr 1371 4243

Gudrun Kellerman

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Mor & Barn. Signerad, daterad 2001. Olja på duk, 100x81 cm

Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.

Utrop:

600 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:17:56

Gudrun Kellerman

Läs mer om Gudrun Kellerman
All världens barn (Lisa Larson)